Kontakt

EnvIRQ Facility Services AB

BESÖKSAdress

Enviriq Facility Services AB
Lundatorpsvägen 5
602 13 Norrköping

VD

Benny Antonsson

Telefon: 010-777 02 52
E-post: benny@enviriq.se

Affärsutvecklare

Rikard Cidh

Telefon: 010-777 02 51
E-post: rikard@enviriq.se

Kundansvarig Företag

David Farman

Telefon: 073 – 981 27 47
E-post: david@enviriq.se 

Kundansvarig
Företag

Carl Melin

Telefon: 010-777 02 38
E-post: carl.melin@enviriq.se

Kundansvarig
Företag

Tomas Häggå

Telefon: 010-777 02 33
E-post: tomas.hagga@enviriq.se

Arbetsledare
avtalskunder

Annelie Rannerud

Telefon: 010-777 02 32
E-post: annelie.rannerud@enviriq.se

Arbetsledare
flyttstäd & Fönsterputs

Erik Faraldo

Telefon: 010-777 02 37
E-post: erik.faraldo@enviriq.se

Hej där!

Jag heter Benny och det är mest troligtvis jag eller någon av mitt härliga team David, Rikard, Lotta eller Annelie som kommer svara i telefon när du ringer.

Oavsett vad det gäller, smått eller stort, så är du varmt välkommen att kontakta oss och vi kommer göra vårt yttersta för att du ska få den hjälp du önskar!

Jag ser fram emot ditt samtal!

– Benny Antonsson, VD.

VI GÖR DET BÄTTRE

Kontakt

Besöksadress:
Enviriq AB
Lundatorpsvägen 5
602 13 Norrköping
Tel: 010 – 777 02 30
E-post: info@enviriq.se

Om Enviriq AB